Witamy !

Witamy Was serdecznie!

Bycie Mamą to najcenniejsze i najpiękniejsze doświadczenie w życiu, lecz jest to także wielkie wyzwanie i zobowiązanie na całe życie. Posiadając dzieci, zwłaszcza to pierwsze, mamy mnóstwo pytań i wątpliwości. Odpowiedzi szukamy u Mam, Babć, koleżanek, ale także w Internecie. Niestety nie zawsze one są dobre, wiarygodne i satysfakcjonujące, wiele z nich trzeba weryfikować wg własnych poglądów i zdrowego rozsądku.

Kiedy już minie ten pierwszy okres „uczenia się” dziecka zastanawiamy się co dalej. Gdzie iść, co z nim robić, w co się bawić, co obejrzeć, co kupić, co ugotować… i właśnie po to powstała ta strona, aby znalazły się w niej informacje, których szukamy, my mamy, my rodzice i opiekunowie.

Dlatego po paru spotkaniach doszłyśmy do wniosku, że brakuje nam portalu, który zbierze te wszystkie informacje i pozwoli nam przynajmniej częściowo zapanować nad nawałem informacji.

Trzy Mamy w Poznaniu – Agnieszka, Gosia i Agnieszka postarają się przybliżać Wam, drodzy Czytelnicy potrzebne młodym rodzicom informacje, ciekawe tematy i zagadnienia, z którymi rodzice borykają się każdego dnia, a także pokazać co ciekawego Mamy w Poznaniu, gdzie warto wybrać się na spacer, gdzie warto zjeść, lub gdzie można znaleźć różne interesujące atrakcje. Oczywiście wszystko musi być przyjazne dzieciom, rodzicom i głównie pod tym względem będzie przez nas sprawdzane, testowane i tutaj opisywane.

Mamy pociechy w różnym wieku (18 lat, 17 lat, 3 lata, 19 miesięcy i 7 miesięcy), więc przez ten czas niektóre z nas zdążyły już wiele rzeczy przeżyć, ugotować, przetestować i w wielu miejscach być 😉 .

Postanowiłyśmy tą wiedzą się z Wami podzielić i jesteśmy ciekawe jak Wam się to wszystko spodoba. Obiecujemy, że cały czas będziemy szukać nowych miejsc i ciekawych tematów, aby je tutaj opisać. Jeszcze wiele takich miejsc i rzeczy pozostało nam do sprawdzenia, jeszcze więcej do odkrycia…

Jeżeli macie jakieś pytania albo po prostu chcecie się z nami skontaktować piszcie na adres kontakt@mamywpoznaniu.pl
Tak więc oficjalnie ruszamy i na naszą stronę serdecznie zapraszamy.
Agnieszka J., Gosia Ś., Agnieszka O.