Park Rodzinka w Skórzewie, miejsce zabaw dla dzieci

IMG_1099Park Rozrywki Rodzinka znajduje się w Skórzewie. Dojazd samochodem z Poznania jest dość prosty i nie przysparza problemów, na miejscu znajduje się bezpłatny parking.

Adres: Skórzewska 17/19, 60-185 Skórzewo

Godz. otwarcia:
pon.-piąt. -12:00-20:00
sob-niedz.- 10.00-20:00

Park Rodzinka oferuje ogromną przestrzeń do zabawy i rekreacji dla rodzin, a przede wszystkim dla dzieci w różnym wieku. Miejsce jest bezpieczne nawet dla maluchów, dobrze zaprojektowane i wykonane. IMG_1120

Dzieci znajdą tu mnóstwo atrakcji, zabawek, ciekawych zakątków, przestrzeń zarówno do cichej zabawy, jak i do biegania, skakania. Jest też ogromna tablica, po której można rysować kredą do woli, ścianka wspinaczkowa, interaktywna podłoga, trampoliny, zjeżdżalnie, park linowy, basen z piłeczkami, gry i inne atrakcje. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

W Parku Rodzinka organizowane są różne imprezy okolicznościowe, warsztaty, spotkania, półkolonie. Można również przyjść całą rodziną na obiad do restauracji.

Podczas zabawy dzieci, rodzice mogą spokojnie usiąść wypić kawę, a nawet popracować, gdyż na terenie dostępne jest Wi-Fi.IMG_1088

Toaleta przystosowana jest do małych dzieci: malutka ubikacja, niższe umywalki, wszystko w wesołych kolorach. Znajdziemy tu również przewijak, wysokie krzesełka, przenośne huśtawki dla maluszków i wiele innych przydatnych akcesoriów.

Miejsce doskonałe na zimne, deszczowe dni, kiedy dzieci nie mają się gdzie wyszumieć i wybiegać, na zorganizowanie urodzin dla grupy rówieśników. Latem dostępny również plac zabaw pod chmurką.

Rada praktyczna: dla dzieci i dla siebie najlepiej zabrać dodatkowe skarpetki lub skarpetkowe paputki, gdyż w wielu miejscach nie można wchodzić w butach. Polecamy! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *